Depilacja:


Woskowanie
Dla kogo?
Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów, które powinny mieć minimum 0,5 mm długości. Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze.

Depilacja pastą cukrową
Co to takiego?
Pasta cukrowa Alexandria to doskonały naturalny produkt stosowany do depilacji. Technika cukrowania pozwala usuwać włosy zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu i to już we wczesnym etapie jego formowania. To eliminuje uszkodzenia, niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia i wrastanie włosków. Efekt: gładka, piękna skóra.

Depilacja bikini
Depilację bikini w naszym gabinecie podzieliliśmy na 3 rodzaje w zależności od głębokości:
• Linia: to depilacja, która obejmuje obszar przylegający do klasycznej lini bielizny.
• Midi: to depilacja, w której pozostawiamy pasek lub trójkącik (nie obejmuje anatomicznie warg)
• Full: depilacja całościowa

Jak się przygotować:
• nie nawilżaj ciała w dniu zabiegu żadnymi balsamami
• dbaj o czystość zarówno przed jak i po zabiegu
• przez 24-48h zrezygnuj z sauny/basenu/solarium
• załóż wygodną odzież
• pamiętaj depilacji bikini nie wykonujemy w dniach miesiączki (podyktowane jest to nie tylko względami higienicznymi, ale również faktem więszkej wrażliwości na ból w tych dniach)
• pamietaj, że najlepsza długość włosów powinna być na poziomie 0,5 cm co krótsze włoski mogą nie dać nam możliwości ich usunięcia zaś długie zwiększą bolesnośc zabiegu ( w miarę możliwości przytnij zbyt długie włoski)
• w przypadku depilacji samej lini lub depilacji midi możesz pozostać w bieliźnie (do Twojej dyspozycji jest równiez bielizna jednorazowa)
• w przypadku depilacji full lub głębsze midi zabieg wykonujemy bez bielizny gdyż przeszkadza lub wręcz uniemozliwa poprawne wykonanie zabiegu
• pamiętaj, aby przez zabiegiem, starać się maksymalnie zrelaksować ;)

W naszym gabinecie staramy się zapewnieć Ci maksimum komfortu i intymności w trakcie zabiegu.

Częste pytania:


Czy zabieg depilacji bikini jest bolesny?
Zabieg sfer intymnych to zabieg, którego bolesność w dużej mierze zależy od indywidulanej tolerancji na ból. Jednak należy pamiętać, że strefa bikini należy do bardzo delikatnych partii ciała. Technika naszej pracy została tak opracowana, aby zabieg przeprowadzony był szybko i sprawnie. Istotnym elementem jest odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu zgodne z wytycznymi oraz stosowanie się do sugesti w trakcie w trakcie jego przebiegu co znacznie podnosi komfort podczas jego wykonywania.

Jak zapobiegać wrastaniu?
W celu zapobiegania wrastaniu pamiętaj, aby regularnie peelingować i nawilżać swoją skórę.
W przypadku skłonności do powstawania stanów zaplanych lub wrastania sugerujemy stosowanie preparatów po depilacji takich jak: folisan lub no more hair silver emulision dostępnych w naszym gabinecie.

Czy zabieg jest higieniczny?
Tak, w trakcie zabiegu kierujemy się zasadą jednokrotnego zanużenia szpatułki (JZS-cosmein system) dzięki czemu nasze woski nigdy nie są w żaden sposób zanieczyszczone!

Czy ciąża jest wykluczeniem do depilacji?
Stan ten nie jest wykluczeniem do depilacji, wiele z naszych klientek korzysta z tej usługi w tym okresie. Nie mniej jednak jeżeli nie masz pewności czy możesz skorzystac z tego zabiegu, skonsultuj się z lekarzem.

Jak czesto wykonywać zabieg depilacji?
Zabieg ten wykonywany jest w odstępach 3-5 tygodni i zależy od predyspozycji osobniczych (wydłużenie pomiędzy kolejnymi zabiegami możemy uzyskać dzięki stosowaniu enzymów lub produktów takich jak No More Hair Silver Emulsion).

Depilacja pastą cukrową czy woskiem? Depilacja pastą polecana jest w przypadku bardzo delikatnych partii np. wąsik, pachy, etc., ponieważ ma ona znacznie większe powinowacto do włosów niż do skóry (nie podrażnia jej). Dodatkowo w wyniku stosowania pasty obserwujemy znacznie mniejsze prawdopodobieństwo wrastania włosków.

Depilacja z użyciem enzymów


Trwała redukcja owłosienia przy użyciu enzymów to absolutna nowość na naszym rynku. Enzymy proteolityczne zawarte w specjalnych emulsjach mają za zadanie stopniową degradację komórek z których powstają nowe włoski. Proces ten powoduje, że wraz z kolejnymi depilacjami włoski są coraz słabsze, a czas ich odrastania coraz dłuższy.
Zadzwoń i umów się: tel. 12 44 55 640 kom. 505 185 070