Manicure / pedicure:

Manicure biologiczny


Dla kogo?
• Manicure dla kobiet i mężczyzn ceniących sobie zadbany i naturalny wygląd paznokci.

Jak to działa? Manicure biologiczny to technika bezcążkowego opracowania płytki paznokciowej. W trakcie zabiegu płytce nadanmy odpowiedni kształt zaś skórki zmiękczone zostaną w migdałowej kąpieli a następnie poddane działaniu preparatów redukujących nadmiarną ich ilość. Na zakończenie płytka zostanie wyrównana i wypolerowana, jeżeli będziesz sobie tego życzył/a. Ostatnim etapem będzie dobór i zastosowanie odpowiedniej dla Ciebie oliwki pielęgnacyjnej oraz kremu.

Manicure z malowaniem


Dla kogo?
• Dla każdej kobiety, która wie że dłonie to jej wizytówka a piękny kolor paznokci to najpiękniejsza ozdoba

Jak to działa? Manicure z malowaniem to zabieg w trakcie, którego nadany zostanie odpowiedni kształt twojej płytce, skórki zostaną opracowane tak, aby pięknie przylegały do wału paznokcia. Płytka zostanie wyrównana i dokładnie odtłuszczona. Następnie na paznokieć nałożona zostanie odpowiednia baza przedłużająca żywotność lakieru oraz zabezpieczająca płytkę przed przebarwieniami, następnie na paznokieć nakładamy 2 warstwy lakieru OPI (uprzednio wybranego przez Ciebie z naszej bogatej kolekcji). Całość wykańczamy unikatowym Topem, który zwięsza 10X połysk i wytrzymałość lakieru oraz przyspiesza jego wysychanie. Ukoronowaniem procedury jest nałożenie oliwki na skórki oraz kremu na dłonie. Pamiętaj o odczekaniu około 10-15 min, żeby lakier mógł wyschnąć. (Nie lubisz czekać? Może warto zainwestować w manicure hybrydowy?)


Manicure odżywczy


Dla kogo?
• Dla osób, które uwielbiają naturalne piękne, zdrowe paznokcie
• Polecany w przypadku płytki oraz skóry dłoni wymagającej regeneracji

Jak to działa? Manicure odżywczy rozpoczyna wyrównanie i nadanie kształtu płytce paznokciowej. Kolejny krok to opracowanie skórek przy użyciu frezarki, prepartu zmiękczającego lub kąpieli z dodatkiem zmiękczającym i nawilżajacym. Technika redukcji skórek zależna jest od ich stanu oraz preferencji klienta. Rekomendujemy jednak unikanie głębokiego cążkowania na rzecz innych technik, które dają doskonałe rezultaty przy długofalowej współpracy. Kolejnym etapem jest wyrównanie i wypolerowanie paznokci. Na tym etapie staramy się zredukować rozdwojenia, które pojawiają sie na płytce. Na zakończenia nakładamy odżywkę. Po jej wyschnięciu odświeżająco natłuszcajacy peeling oraz oliwka na skórki i krem na zakończenie. Przy tym manicure nie nakładamy lakieru.

Cosmein HandSPA


Dla kogo?
• Dłoni przesuszonych, zniszczonych
• Polecana w przypadku skóry pękającej, również starzejącej się.
Jak to działa? Połączenie manicure odżywczego z rytułałem pielęgnacyjnym dłoni. W trakcie zabiegu opracowana zostanie płytka paznokciowa zgodnie z procedurą manicure odżywczego, następnie skóra twoich dłoni zostanie odświeżona przy użyciu odpowiednio dobranych peelingów na bazie kwasów lub mechanicznych. W kolejnym etapie na Twoje dłonie zaaplikujemy odpowiednio dostosowane serum a następnie nałożymy specjalne okluzyjne rękawice, które dzięki ciepłu, właściwościom okluzyjnym oraz substancjom nawilżającym drastycznie poprawi jakośc Twojej skóry.

Manicure Hybrydowy


Dla kogo?
• Kobiet ceniących sobie czas wykonania i trwałość manicure (2 tyg. na twoich dłoniach)
• Dla osób, które nie tolerują oczekiwania na wyschnięcie lakieru na dłoniach lub stopach.
• Dla pragnących posiadania trwałych rozwiązań w naturalnej formie.

Jak to działa? Zanim nałożony zostanie lakier hybrydowy (OPI Gel colour, shellac) Twoja płytka zostanie odpowiednio przygotowana i ukształtowana tak jak i Twoje skórki. Następnie nałożony zostanie lakier, który zostanie utwardzony w świetle lampy UV. Podobnie jak w przypadku klasycznego lakierowania nałożymy bazę, kolor i top. Wszystko po to, aby uzyskać doskonały kolor i niewiarygodną trwałość. Zaraz po zakończeniu twoje dłonie pokryje krem i oliwka. Jesteś gotowa do wyjścia, a Twoje paznokcie są w 100% suche!

Mini Pedi


Dla kogo?
• Dla tych, którzy potrzebują jedynie odswieżyć stan paznokci u stóp
• Dla ceniących sobie czas usługi

Jak to działa? MiniPedi to zabieg stworzony dla osób, których stan skóry stóp nie wymaga naszej ingerencji, a jedyne czego potrzebują to odświeżeni satnu ich paznocki. W trakcie zabiegu opiłowane zostana paznokcie i opracowane skórki, a na całośc rozłożymy jeden z pięknych lakierów OPI jaki sama wybierzesz. Na zakończenie na stopy zaaplikowany zostanie odpowiedni dla Ciebie krem i oliwka na skórki.

Pedicure pielęgnacyjny


Dla kogo?
• Dla osób których skóra stóp wymaga tylko delikatnego wygładzenia
• Dla tych którzy potrzebują jedynie odswieżyć stan paznokci u stóp

Jak to działa?
Powyższy zabieg to podstawa w zakresie pielęgnacji stóp. Jeżeli Twoje stopy wymagają jedynie wygładzenia naskórka oraz opracowania i pomalowania paznokci to ta opcja jest dla Ciebie.

SPAparafina na stopy/dłonie


Dla kogo?
• Dla osób których skóra dłoni/stóp jest bardzo mocno przesuszona, ze skłonnościami do pękania (nie zmieniona chorobowo)
Jak to działa?
Zabieg poprzedza wykonanie peelingu i nałożenie odpowiednio dobranego do potrzeb Państwa skóry preparatu. W trakcie przygotowania w Państwa obecności rozgrzewane zostają jednorazowe rękawice parafinowe. Proces ich nagrzewania połączony jest z aromaterapią, który otula zapachem i koi. Po rozgrzaniu parafiny, dłonie umieszczamy w rękawiczkach z parafiną, a następnie zakładamy ocieplacze, które pozwalają utrzymać ciepło.

COSMEIN PediSPA


Dla kogo?
• Dla osób pragnących wypielęgnowanych stóp i głębokiego relaksu.
Jak to działa?
Rytułał pielęgnacji COSMEIN PediSPA poprzedza kąpiel aromaterapeutyczna z dodatkiem specjalnych preparatów zmiękczających i odświeżających. Następnie Twoje stopy zostaną wygłądzone, a paznokcie opiłowane i pokryte odżywką. W trakcie zabiegu wykonany zostanie również peeling stóp, a na zakończenie głeboko relaksacyjny masaż, który pozwoli Ci zrzucić nagromadzone napięcie.

Zadzwoń i umów się: tel. 12 44 55 640 kom. 505 185 070