Poznajmy się :)


Małgorzata
Kosmetolog
Małgosia założycielka gabinetu Cosmein. Absolwentka studium kosmetycznego oraz studiów licencjackich na wydziale kosmetolgii. Specjalistka z zakresu podologii. Od zawsze pasjonanuje się wiedzą z zakresu pielęgnacji zdrowia i urody. Na codzień zakochana w swoim cudownym ogrodzie, któremu poświęca wszelkie wolne chwile.

40 ml

Justyna
mgr inż. kosmetolog
Tutuł mgr inżyniera zdobyła na wydziele chemii UJ ze specjalizacją z zakresu biomateriałów. W trakcie studiów ukoczyła studium kosmetyczne a następnie rozpoczęła edukację na wydziale kosmetologi krakowskiej wyższej szkoły promocji i zdrowia. Ukonczyła również studia podyplomowe z zakresu technologii kosmetyków na Politechnice Łódzkiej. Z pasją i dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego wykonywanego zadania. Na codzień uwielbia aktywnie spędzać czas. Podróże, taniec, muzyka i dobra ksiażka sprawiają że życie nabiera dla niej odpowiedniej barwy.


Joanna
Absolwentka wydziału kosmetologi KWSPZ. Wrażliwa na piękno zewnętrzne i wewnętrzne. Jak nikt potrafi sprawić, że zabieg relaksacyjny przeniesie Cię w sferę relaksu absolutnego. Kocha muzykę i sztukę.


Zadzwoń i umów się: tel. 12 44 55 640 kom. 505 185 070