Stylizacja brwi i rzęs:

Stylizacja brwiDla kogo?
• Dla każdej osoby, która pragnie pięknie ukształtowanych brwi

Jak to działa? Stylizacja brwi to proces wieloetapowy podczas którego stosujemy takie techniki jak woskowanie, nitkowanie, strzyżenie , henna. Staramy się dobrać techniki w zależności od typu włosków i ich gęstości. Proces regulacji brwi ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu a nie diamatralną jego zmianę. W przypadku brwi, które zostały wcześniej nie poprawnie wyregulowane proponujemy wcześńiej "zapuścić" włoski tak, aby zwiększyć możliwość uformowania nowej brwi.

Henna na brwi lub rzęsy
Dla kogo?
• Dla wszystkich, którzy chcą podkreślić kolor swoich brwi lub rzęs
• Dla osób z bardzo jasnymi brwiami, które pragną nadać im delikatny, nie przesadzony zarys

Jak to działa?
Henna to naturalna forma farbowania rzęs i brwi. Delikatna i bezpieczna. W naszej palecie znajduje się blisko 20 odcieni dzięki, którym jesteśmy w stanie utworzyć indywidulany kolor dla Twoich brwi. Odpowiednio nałożona, pięknie podkreśli ich naturalny charakter.

Przedłużanie rzęs


Dla kogo?
• Dla kobiet z naturalnie krótkimi rzęsami
• Dla tych, które chcą zaoszczedzić czas w trakcie makijażu i demakijażu
• Doskonałe na wielkie wyjścia oraz wakacje

Jak to działa?
Do każdej pojedyńczej rzęsy przyklejamy jedną syntetyczną rzęse o odpowiednio dobranej grubości, długości i skręcie. Całość przyklejami dzięki specjalnym spoiwom (przed zabiegiem prosimy o wykonanie testu alergicznego na stosowany przez nas klej). Zabieg trwa około 1,5h jest bezbolesny i wykonywany w pozycji leżącej. Efekt ostateczny może być naturalny lub teatralny w zależności od upodobań klientki. Po upływie około 3-4 tyg należy dokonać uzupełnienia rzęs, co jest związane z naturalnym procesem wypadania rzęs oraz ich mechanicznym wycieraniem (w trakcie snu, demakijażu, itp.)

Zadzwoń i umów się: tel. 12 44 55 640 kom. 505 185 070